Bilgi Bankası
EditsizPvp > EditsizPvp Destek Sistemi > Bilgi Bankası

Bir soru sor:


Son Dönemde Artan Banlar ve Ban Yememek İçin Ne Yapılmalıdır?

Çözüm

Öncelikle Merhaba Sevgili Oyuncular;

Oyunumuz 2017 yılında 4.yılına girecek ve bu 4 yıl süre boyunca biz sizlere Editsiz bir oyun sunduk ve sunmayada devam edeceğiz.Sizde bunun karşılığı olarak bizlere Editsiz Marketten aldığınız itemlerle yardımcı oldunuz ve yardımcı olmayada devam ediyoruz.Ama son dönemde oyunumuzu eğlence halinden çıkarıp,kendilerine ticari mesken tutan oyuncularımız var.Bizde bunu başlarda önlem almaya çalışsakda,önüne geçilmez hal almaya başladı.

Hatırlatma: ( Tercihiniz en güvenli yer sadece oyunumuzun Editsiz Marketi olsun ! )

Şöyle düşünün bu olayı.

Örnek :Dükkanınız veya bir işyeriniz var.Bir iş yapıyorsunuz.Oraya kira veriyorsunuz,eleman çalıştırıyorsunuz vb.giderleriniz var.Adamın teki de geliyor dükkanınızda sizin sattığınız ürünleri satıp,üzerinizden kazanç elde ediyor.Sizi vicdanınıza bırakıyorum ?  Siz olsanız sessiz mi kalırdınız ? Yada  o  adamı dükkanınızdan kovar mıydınız?


İşte tam burada biz kovma işlemini ban olarak sergiliyoruz.Oyunumuz içerisinde Editsiz marketimiz dışında ! ,

TL,Kontör,herhangi bir site ismi ne olursa olsun item satışı yapan,item alışı yapan süresiz ban'a mahkumdur.Önceden item satanları 750 ep karşılığında onlara bir hak daha veriyorduk , yaptıklarının bedeli olarak.Ama bazı kendini bilmez arkadaşlar,biz ep satmak için banladığımızı zannediyordu.Artık item satışları  ep ilede açılmacak.İtem satışı yapan süresiz banı yiyecek.1 level çar açarım kurtulurum diyenler,oyunumuza girdikleri an,sistemimiz ona ait tüm çarları ip'sini dilediği kadar değiştirsede bulacak ve ip den tüm çarları banlanacaktır.

Peki Biz Nerden Anlıyoruz,İtem Satışlarını ?

Oyuna oto ss sistemi getirdik.Oyuncu ne yaparsa yapsın item sattığı an sistemimiz ss'yi alıyor ve bize iletiyor.Bizde süresiz ban veriyoruz.

Bu açıklamayı yapmayabilirdim de ama bizim amacımız ban atmak değil,olmazda.Oyuncularımızı uyarıyoruz.Burası eğlence yeri.Oyun oynamak için girene kapımız sonuna kadar açık, ama ben bu oyunu oynarım üzerinizdende para kazanırım diyene kapımız kapalıdır ve bedelini tek tek ödetiyoruz bunuda zaten görüyorsunuz.

Oyunumuzda alışveriş yapacağınız tek yer sitemize girip
" Editsiz Market"imizi kullanmanızdır.Tek güvenli yer ! . Siz item aldıkça server umru uzar,sizde oyunun keyfini yaşarsınız.İyi oyunlar dileriz.

 
Bu içerik sorununuzu çözmenizde yardımcı oldu mu? evet / hayir
İçerik Detayları
İçerik Numarası: 14
Kategori: Knowledgebase
Eklenme Tarihi: 2016-11-25 01:12:16
Gösterim Sayısı: 279
Verilen Puan (Oylar): İçerik Puanı 3.0/5.0 (4)

 
« Geri Dön

 
Powered by Help Desk Software HESK - brought to you by Help Desk Software SysAid